Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%
LV

Veikala noteikumi

Interneta veikala www.divinol.lv un www.divinol.ee lietošanas noteikumi

Šie noteikumi tiek piemēroti pirkumiem, kas veikti interneta veikalā www.divinol.lv un www.divinol.ee.

Iegādājoties preces Interneta veikalā, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat mūsu noteikumiem.


Iegādājoties preces Interneta veikalā starp Jums un pārdevēju SIA “ELAMA”, reģistrācijas numurs 40103512445, PVN maksātāja reģistrācijas Nr. LV 40103512445, juridiskā adrese: Lielvārdes nov., Jumpravas pag., "Priežkalni 2", LV-5022, Latvija.


Reģistrācija

- Pasūtījuma noformēšana ir pieejama Klientam ar vai bez reģistrācijas vietnē.

- Pārdevējs nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācija formā, precizitāti un ticamību.

- Klients apņemas neizpaust savu lietotāja vārdu un paroli, kurus norādīja reģistrācijas formā.


Preces apmaksa

- Preces cena tiek norādīta vietnē. Gadījumā, ja tika norādīta nepareiza pasūtītās Preces cena, Pārdevējs pie pirmās iespējas informē Klientu, lai anulētu vai apstiprinātu Klienta Pasūtījumu. Ja sazināties ar Klientu nav iespējams, minētais Pasūtījums tiek uzskatīts par anulētu. Ja Pasūtījums tika apmaksāts, Pārdevējs atgriež apmaksas summu.

- Visas cenas E-veikalā norādītas Eiro valūtā un iekļauj PVN.

- Apmaksas veids: bankas pārskaitījums.

- Pasūtījums tiek pieņemts tālākai apstrādei tikai pēc visas Pasūtījuma vērtības summas apmaksas Pārdevējam. Pasūtītā Prece tiek rezervēta 24 stundas.

- Pārdevējam ir tiesības piešķirt Klientam Precei atlaides un piedāvāt Klientam piedalīties bonusu programmās. Pārdevējs ir tiesīgs tās grozīt vienpusējā kārtībā.


Piegāde

- Preces piegāde tiek veikta uz visiem Latvijas reģioniem.

- Piegāde tiek veikta ar pakomātu "Omniva".

- Piegādes laiks līdz 3 darba dienas.

- Lai Prece tiktu Klientam piegādāta pēc iespējas ātrāk, Pārdevējs dara visu, kas no tā ir atkarīgs. Tomēr, informējam, ka ir iespējami Preces piegādes kavējumi no Pārdevēja neatkarīgo iemeslu dēļ.

- Preces nozaudēšanas vai bojājuma risks pāriet uz Klientu brīdī, kad Klients saņem Pasūtījumu.

- Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Klientam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ piegādes brīdī, Pārdevējs atlīdzina Klientam apmaksātās Preces vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

- Pasūtījums tiek piegādāts Klientam vai personai, kura norādīta Pasūtījumā, kā šī Pasūtījuma saņēmējs.


Preces atgriešanas

- Atgriezts vai mainīts tiks tikai tāds Produkts, kam nav bojājuma vai lietošanas pazīmes. Produktam jābūt orģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par Produkta vērtības samazināšanos atgriežamajam Produktam tikai tādos gadījumos, kas radušies neatbilstošu darbību dēļ, lai pārliecinātos par preces raksturu, īpašībām un funkcionalitāti. Lai pārliecinātos par preces raksturu, īpašībām un funkcionalitāti, Pircējam jārīkojas ar Produktu tikai tā, kā tas būtu atļauts veikalā. Pārdevējs atgriež Pirkuma Summu Pircējam 14 dienu laikā, sākot no atgriešanas pieteikuma čeka. Naudas atmaksa tiks veikta uz bankas kontu, no kura Pircējs apmaksāja pasūtījumu.


Garantijas un atbildība

- Pārdevējs nenes atbildību par Klientam radušos zaudējumu, kas radušies Preces nepareizas lietošanas rezultātā.

- Pārdevējs nenes atbildību par ārējo vietņu saturu un funkcionalitāti.

- Pārdevējam ir tiesības atdot vai kādā citā veidā nodot savas tiesības un pienākumus savstarpējās attiecībās ar Klientu trešajām personām.

- Preču aprakstiem interneta veikalā www.divinol.lv un www.divinol.ee ir vienīgi informatīvs raksturs, un šīs informācijas izmantošana nerada juridisko pienākumu izveidošanos starp apmeklētāju un interneta veikala īpašnieku. Preces apraksta precizitāte var neatbilst Klienta informatīvā pieprasījuma kritērijiem.

- Interneta veikala www.divinol.lv un www.divinol.ee īpašnieki nenes atbildību par fotoattēlu krāsu parametru nodošanu Klienta displejā.

Vēl ir
jautājumi?

Ja jums ir jautājumi par pakalpojumiem vai cenām,
sazinieties ar mūsu konsultantu!