LV

Pastāvīgo klientu programma

Divinol.lv klientu lojalitātes programmas noteikumi 

Divinol.lv pastāvīgo klientu programmai iespējams reģistrēties Divinol.lv mājas lapā. Reģistrāciju var veikt privātpersonas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, kā arī juridiskās personas. Aizpildot reģistrācijas formu, lūgums norādīt korektus datus.

Aizpildot pastāvīgā klienta reģistrācijas formu, Jūs piekrītat Divinol.lv klientu lojalitātes programmas noteikumiem un dodat atļauju izmantot Jūsu kontaktinformāciju, lai informētu Jūs par jaunumiem un dažādam akcijām. Jūs varat arī atteikties no jaunumu saņemšanas, tos iespējams aplūkot arī sadaļā "Mans konts".  Šajā sadaļā Jūs varat sekot līdzi savai pirkumu vēsturei, piedāvājumiem, kas paredzēti pastāvīgajiem klientiem, redzēt veikto pirkumu vēsturi, kā arī atjaunot savus personīgos datus, izmaiņu gadījumā. Divinol.lv nav tiesību nodot Jūsu personīgos datus trešajām personām.

Ja izmainās Jūsu personas dati lūdzu, paziņojiet par to mājaslapā www.divinol.lv vai zvaniet uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 67512946. Jūsu piešķirtais atlaižu līmenis saglabāsies.

Klientu personiskie dati tiek izmantoti lietotāja autorizācijai Divinol.lv mājaslapā, pirkumu uzskaites uzkrāšanai un informācijas nodošanai par jaunākajiem pastāvīgo klientu piedāvājumiem.


Pastāvīgo klientu priekšrocības

Kļūstot par Divinol.lv pastāvīgo klientu, varēsiet izmantot sekojošas privilēģijas:

1. Reģistrētie lietotāji saņem 10% atlaidi

2. Ikmēneša speciālie piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem. Tie apskatāmi mājaslapā www.divinol.lv sadaļā "Mans Konts".

3. Jaunākās informācijas un atlaižu kuponu saņemšana e-pastā par gaidāmajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

4. Jebkurā brīdī varēsiet noskaidrot savu pirkumu summu un atlaižu līmeni, aplūkojot to internetveikalā www.divinol.lv


Vēl ir
jautājumi?

Ja jums ir jautājumi par pakalpojumiem vai cenām,
sazinieties ar mūsu konsultantu!